Dla budownictwa

W znajdującym się w okolicach Poznania pałacu, mieliśmy okazję wykonać izolację tarasów. W tym przypadku tarasy były wyjątkowo narażone na przemarzanie, ale po zastosowaniu naszych produktów, problem ustąpił.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dużym projekcie budowy Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Wykonaliśmy tam izolacje elementów żelbetowych, z wykorzystaniem Porogel Medium Spaceloft.

Nasza firma podjęła kolejne wyzwanie i wykonała izolację instalacji ogrzewania w kotłowni Ministerstwa Finansów. Co ciekawe, wszystkie prace wykonywano na pracującej instalacji.

Uczestniczyliśmy w renowacji jednego z najstarszych kościołów w Polsce czyli kościoła rektoralnego w Lublinie. Nasi specjaliści użyli Porogel Medium Spaceloft przy izolacji kopuł sklepienia.

Produkty naszej firmy zastosowane zostały w wielu budynkach jednego dewelopera, budującego osiedle w Gdańsku. Zastosowano Porogel Medium Spaceloft przy oknach dachowych oraz na podłogach.

Budynek usługowo-biurowy w Gliwicach projektu Medusagroup - nagrodzony przez SARP Katowice za wyrafinowane podejście do projektu.

Nasze izolacje znalazły zastosowanie w modernizacji jednego z zabytkowych domów gdańskiej starówki.

Ekskluzywne apartamentowce Quattro Towers to cztery 16-kondygnacyjne wieżowce w centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz.

O firmie

Firma Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych produktów opartych o najnowocześniejsze izolacje termiczne wyprodukowane w procesie nanotechnologicznym.

Firma nasza jest również wyłącznym przedstawiciel w Polsce firmy Aspen Aerogels Inc z USA, producenta izolacji termicznych nanotechnologicznych.

Zobacz film

 

 

Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 16
11-700 Mrągowo
Poland

Tel: +48 89 741 17 28, +48 89 741 17 29

Zamknij film