Z satysfakcją informujemy, że w 2013 roku otrzymaliśmy certyfikat Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo to unikalny dokument, jako jedyny na rynku, wydawany w oparciu o weryfikację w kilku bazach danych: Rejestr Dłużników BIG, bazę Biura Informacji Kredytowej oraz System Bankowy Rejestr Związku Banków Polskich. Potwierdza, że dana firma terminowo reguluje swoje zobowiązania nie tylko wobec innych przedsiębiorców, ale również wobec całego systemu bankowego. Inne tego typu dokumenty, wydawane przez biura informacji gospodarczej, weryfikują wiarygodność firm tylko we własnych rejestrach dłużników, dają zatem niepełny obraz wiarygodności finansowej danej firmy.

Certyfikat Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. to dowód na to, że firma Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. jest wiarygodna finansowo!

 

O firmie

Firma Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych produktów opartych o najnowocześniejsze izolacje termiczne wyprodukowane w procesie nanotechnologicznym.

Firma nasza jest również wyłącznym przedstawiciel w Polsce firmy Aspen Aerogels Inc z USA, producenta izolacji termicznych nanotechnologicznych.

Zobacz film

 

 

Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 16
11-700 Mrągowo
Poland

Tel: +48 89 741 17 28, +48 89 741 17 29

Zamknij film