Nasza firma wzięła udział w targach Budma 2010. Jak co roku impreza przyciągnęła do swoich hal wystawienniczych ogromną liczbę zwiedzających, którzy mieli okazję poznać nasze produkty – m.in. Porogel Medium Spaceloft (PMS), Porogel Plus Pyrogel (PPP) oraz Porogel Minus Cryogel (PMC).

Oferta naszej firmy wzbudziła bardzo duże zainteresowanie potencjalnych klientów. - Jesteśmy przekonani, że nasze izolacje termiczne w niedalekiej przyszłości zrewolucjonizują nie tylko rynek budowlany, ale i przemysł energetyczny, petrochemiczny oraz wiele innych dziedzin gospodarki w tym zakresie. Jako jedna z niewielu firm mieliśmy okazję zaprezentować produkt w kategorii „nowość” w budownictwie, który wytwarzane są w procesie nanotechnologii przez firmę Aspen Aerogels – mówi Dariusz Krakowski, przedstawiciel Aerogels Poland Nanotechnology.

Dzięki targom mieliśmy możliwość zaprezentowania szerszemu gronu Klientów nasze izolacje termiczne. Nawiązaliśmy nowe kontakty handlowe z firmami operującymi w różnych dziedzinach gospodarki i wykorzystującymi w swym zakresie izolacje termiczne.


O firmie

Firma Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych produktów opartych o najnowocześniejsze izolacje termiczne wyprodukowane w procesie nanotechnologicznym.

Firma nasza jest również wyłącznym przedstawiciel w Polsce firmy Aspen Aerogels Inc z USA, producenta izolacji termicznych nanotechnologicznych.

Zobacz film

 

 

Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 16
11-700 Mrągowo
Poland

Tel: +48 89 741 17 28, +48 89 741 17 29

Zamknij film