Aktualności

Firma AEROGELS przygotowując się do przedsięwzięcia projektowego zaprasza do składania ofert na realizację usług doradczych dotyczących opracowania nowego modelu biznesowego związanego z internacjonalizacją naszej działalności.

Porofix Nadproże to innowacyjny produkt stworzony do eliminacji mostków termicznych powstających nad otworami okiennymi, drzwiowymi oraz do stosowania pod roletami.

Dnia 11-12 maja  2016 roku uczestniczyliśmy na targach IEX Insulation Expo Europe w Kolonii, na największym wydarzeniu w Europie poświęconemu tematyce izolacji przemysłowych.

Wyjątkowe wyróżnienie dla naszej firmy. Nasz rozwój jest dostrzegany przez wiele podmiotów czego dowodem jest obecność APN Sp. z o.o. w rankingu Gazele Biznesu 2015!

Z satysfakcją informujemy, że w 2013 roku otrzymaliśmy certyfikat Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała nominację w VII edycji konkursu Orły Polskiego Budownictwa.

Produkt Porogel Medium Spaceloft otrzymał nagrodę Top Bulider przyznawaną przez kapitułę konkursu organizowanego przez miesięcznik Bulider.

30 września 2010 w Hotelu Zamek Ryn odbyła się konferencja prasowa poświęcona izolacjom termicznym produkowanym przez amerykańską firmę Aspen Aerogels Inc.

Doskonałe właściwości naszych produktów z grupy Porogel wyprodukowanych na bazie nanotechnologii są doceniane i badane przez różne instytuty badawcze oraz naukowe.

Nasza firma wzięła udział w targach Budma 2010. Jak co roku impreza przyciągnęła do swoich hal wystawienniczych ogromną liczbę zwiedzających, którzy mieli okazję poznać nasze produkty – m.in. Porogel Medium Spaceloft (PMS), Porogel Plus Pyrogel (PPP) oraz Porogel Minus Cryogel (PMC).

O firmie

Firma Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych produktów opartych o najnowocześniejsze izolacje termiczne wyprodukowane w procesie nanotechnologicznym.

Firma nasza jest również wyłącznym przedstawiciel w Polsce firmy Aspen Aerogels Inc z USA, producenta izolacji termicznych nanotechnologicznych.

Zobacz film

 

 

Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 16
11-700 Mrągowo
Poland

Tel: +48 89 741 17 28, +48 89 741 17 29

Zamknij film