Produkt Porogel Medium Spaceloft otrzymał nagrodę Top Bulider przyznawaną przez kapitułę konkursu organizowanego przez miesięcznik Bulider.

Statuetka TopBuilder to jedna najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Kapituła nagradza statetką TopBuilder najwyższej jakości produkty i rozwiązania budowlane oraz realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne.

W 2011 roku to produkt naszej firmy Porogel Medium Spaceloft  otrzymał to zaszczytne wyróżnienie. W skład Kapituły Konkursu wchodzą: prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz, Instytut Techniki Budowlanej, Danuta Burzyńska, redaktor naczelna miesięcznika Builder, Rada Programowa miesięcznika Builder pod przewodnictwem prof. zw. dr hab. inż. Kazimierza Szulborskiego oraz przedstawiciel Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.


Nasze produkty mają szerokie zastosowanie w budownictwie, w szczególności przy renowacjach i termomodernizacjach budynków, a także przy budowie nowych obiektów. Właściwości produktów na bazie aerożelu, pozwalają osiągnąć najwyższe efekty ekonomiczne związane z termoizolacją obiektów.
Wysokiej jakości produkty przeznaczone dla przemysłu sprawdzają się w każdych, nawet ekstremalnie trudnych warunkach. Parametry jakie osiągają nasze produkty sprawiają , że przewyższają one konkurencyjne materiały nie tylko mnogością zastosowań ale również wskaźnikami technicznymi nieosiągalnymi dla podobnych produktów.
Nasi eksperci oraz współpracujące z naszą firmą ośrodki naukowe wciąż pracują nad udoskonalaniem produktów oraz tworzeniem całkowicie nowych, efektywnych rozwiązań. Kolejne wyzwania realizujemy z pasją i stawiamy sobie następne ambitne cele, służące rozwojowi naszej oferty.

Produkty

Produkty oferowane przez Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. należą do dwóch grup. Porofixy to należąca do nas marka produktów mających szerokie zastosowanie w budownictwie i przemyśle. Natomiast maty izolacyjne aerogelowe wyprodukowane na bazie procesu nanotechnologicznego to dystrybuowane przez nas produkty amerykańskiej firmy Aspen Aerogels Inc.

Porogel

Produkty z grupy Porogel to trzy grupy dedykowanych produktów, których zastosowanie umożliwia doskonałą izolację termiczną spełniającą najwyższe normy w tym zakresie. zobacz produkty...

Porofix

Produkty oparte o najnowocześniejsze izolacje termiczne wyprodukowane w procesie nanotechnologicznym. zobacz produkty...

Realizacje

Zrealizowaliśmy setki projektów na terenie całego kraju. Zastosowanie naszych izolacji pozwala wyeliminować wiele problemów technicznych naszych Klientów, związanych z dotychczasowym brakiem właściwej izolacji termicznej. Nasze produkty doceniane są przez największe polskie firmy z branż budowlanej i przemysłowej.

DLA BUDOWNICTWA

Produkty Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. wykorzystywane są w budownictwie przede wszystkim przy termomodernizacjach istniejących budynków i w izolacjach nowych obiektów. O efektach i skuteczności zastosowania naszych produktów w branży budowlanej świadczą nasze przykładowe realizacje. sprawdź szczegóły...

DLA PRZEMYSŁU

Produkty Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. wykorzystywane są w przemyśle m.in. przy izolacjach termicznych rurociągów, zaworów, różnego rodzaju instalacji przemysłowych. Nasze izolacje skutecznie ograniczają straty ciepła. O efektach i skuteczności zastosowania naszych produktów w branży przemysłowej świadczą nasze przykładowe realizacje. sprawdź szczegóły...

O firmie

Firma Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych produktów opartych o najnowocześniejsze izolacje termiczne wyprodukowane w procesie nanotechnologicznym.

Firma nasza jest również wyłącznym przedstawiciel w Polsce firmy Aspen Aerogels Inc z USA, producenta izolacji termicznych nanotechnologicznych.

Zobacz film

 

 

Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 16
11-700 Mrągowo
Poland

Tel: +48 89 741 17 28, +48 89 741 17 29

Zamknij film