Innowacyjne rozwiązania izolacyjne

Porofix Nadproże to innowacyjny produkt stworzony do eliminacji mostków termicznych powstających nad otworami okiennymi, drzwiowymi oraz do stosowania pod roletami. Produkt firmy Aerogels Poland Nanotechnology  Sp. z o.o. jest zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem poprzez zastosowanie nanotechnologicznych izolacji termicznych. Porofix Nadproże jest jednocześnie bardzo prosty i szybki w montażu.

Porofix Rura to produkt firmy Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. gdzie zastosowano izolacje nanotechnologiczną poprzez co niniejszy produkt posiada doskonałe parametry techniczne oraz użytkowe szczególnie w porównaniu do konkurencyjnych produktów. Produkt może być stosowany zarówno w sieciach grzewczych, produkcyjnych, chłodniczych i innych wymagających tego typu rozwiązań technologicznych.

Porofix Osłona to produkt o wysokiej skuteczności, zapewniający doskonałą stabilność termiczną w trakcie procesów technologicznych. System Porofix Osłona jest najbardziej innowacyjnym systemem izolacji armatury przemysłowej wyprodukowanym na bazie produktów nanotechnologicznych.

Produkt stosowany jest w temperaturach od - 40°C do +650 °C.

Porofix Profil to produkt wykorzystywany w stolarce okiennej i drzwiowej, dzięki któremu straty ciepła w mieszkaniach, domach i innych obiektach są zminimalizowane. Jest to innowacyjne i autorskie rozwiązanie w tej branży budownictwa naszej firmy.

O firmie

Firma Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych produktów opartych o najnowocześniejsze izolacje termiczne wyprodukowane w procesie nanotechnologicznym.

Firma nasza jest również wyłącznym przedstawiciel w Polsce firmy Aspen Aerogels Inc z USA, producenta izolacji termicznych nanotechnologicznych.

Zobacz film

 

 

Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 16
11-700 Mrągowo
Poland

Tel: +48 89 741 17 28, +48 89 741 17 29

Zamknij film