Porofix Rura to produkt firmy Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. gdzie zastosowano izolacje nanotechnologiczną poprzez co niniejszy produkt posiada doskonałe parametry techniczne oraz użytkowe szczególnie w porównaniu do konkurencyjnych produktów. Produkt może być stosowany zarówno w sieciach grzewczych, produkcyjnych, chłodniczych i innych wymagających tego typu rozwiązań technologicznych.


W produkcie Porofix Rura stosujemy  izolację termiczną Porogel Medium Spaceloft lub Porogel Plus Pyrogel ( w zależności od potrzeb Klienta ). Porofix Rura jest preizolowana nanotechnologicznymi izolacjami termicznymi. Dzięki takim rozwiązaniom izolacyjnym nasz produkt osiągnął  parametry techniczne i użytkowe  bardzo konkurencyjne do podobnych  produktów  izolowanych innymi izolatorami.

Porofix Rura to produkt do wielu zastosowań. Z powodzeniem można go stosować w sieciach ciepłowniczych, technologicznych, chłodniczych lub różnego rodzaju instalacjach, w których należy minimalizować straty energii. Produkt można stosować wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków

O firmie

Firma Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych produktów opartych o najnowocześniejsze izolacje termiczne wyprodukowane w procesie nanotechnologicznym.

Firma nasza jest również wyłącznym przedstawiciel w Polsce firmy Aspen Aerogels Inc z USA, producenta izolacji termicznych nanotechnologicznych.

Zobacz film

 

 

Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 16
11-700 Mrągowo
Poland

Tel: +48 89 741 17 28, +48 89 741 17 29

Zamknij film