Dla przemysłu

Porogel Minus Cryogel (PMC) to elastyczna mata  ze zintegrowaną barierą przeciw parowaniu. Jest skonstruowany tak, by zapewniać maksymalną ochronę termiczną przy minimalnej wadze i grubości oraz zerowej przepuszczalności pary wodnej.

Stosowany jest w temperaturach od -270 °C do + 90 °C.

Porogel Plus Pyrogel (PPP) to mata izolacyjna do wysokich temperatur wzmocniona włóknami z włókna szklanego. Zastosowany aerożel w niniejszym produkcie powoduje że jest to izolacja, która posiada doskonałe parametry techniczne.

Stosowany jest w temperaturach od - 40 °C do +650 °C.

Porofix Osłona to produkt o wysokiej skuteczności, zapewniający doskonałą stabilność termiczną w trakcie procesów technologicznych. System Porofix Osłona jest najbardziej innowacyjnym systemem izolacji armatury przemysłowej wyprodukowanym na bazie produktów nanotechnologicznych.

Produkt stosowany jest w temperaturach od - 40°C do +650 °C.

Porofix Rura to produkt firmy Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. gdzie zastosowano izolacje nanotechnologiczną poprzez co niniejszy produkt posiada doskonałe parametry techniczne oraz użytkowe szczególnie w porównaniu do konkurencyjnych produktów. Produkt może być stosowany zarówno w sieciach grzewczych, produkcyjnych, chłodniczych i innych wymagających tego typu rozwiązań technologicznych.

O firmie

Firma Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych produktów opartych o najnowocześniejsze izolacje termiczne wyprodukowane w procesie nanotechnologicznym.

Firma nasza jest również wyłącznym przedstawiciel w Polsce firmy Aspen Aerogels Inc z USA, producenta izolacji termicznych nanotechnologicznych.

Zobacz film

 

 

Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 16
11-700 Mrągowo
Poland

Tel: +48 89 741 17 28, +48 89 741 17 29

Zamknij film